Przyjęcia weselne

 

W Dworze Wapowce atmosfera sprzyja organizacji oryginalnych i urokliwych przyjęć weselnych. Każde takie przyjęcie traktujemy indywidualnie i staramy się by ten ważny dzień był wyjątkowy dla Młodej Pary. Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie weselne do 240 os.

Specjalnie dla Państwa proponujemy odpowiednio stworzone do potrzeb Par Młodych zestawy weselne, które zaczynają się już od 160 zł/os. Nasz Szef Kuchni poprzez swoje kulinarne specjały pragnie spełnić Państwa oczekiwania i uświetnić tym samym ten wspaniały dla Was dzień.

Najważniejszy dzień w życiu wymaga odpowiedniej oprawy i aranżacji. Specjalnie dla Was stworzyliśmy romantyczne miejsca na sesję zdjęciową. A legenda głosi że wszyscy Państwo Młodzi, którzy dotkną 500 letniego dębu będą żyć w zgodzie przez długie lata.

Jest to idealne miejsce na niezapomniane uchwycenie tych wyjątkowych chwil w obiektywie aparatu lub kamery.

Na specjalne życzenia przyszłych Par Młodych organizujemy uroczystości ślubne w plenerze. Posiadamy piękny teren, wiatę ślubną, wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm w przygotowaniu odpowiedniej oprawy i aranżacji takiego ślubu.

Nie tylko Państwo Młodzi lecz również najmłodsi nasi goście są dla nas bardzo ważni. Specjalnie dla nich w naszej ofercie posiadamy plac zabaw oraz wewnętrzną salę zabaw.

 

Nasza oferta to nie tylko organizacja samego wesela współpracujemy także z fotografami, dekoratorką, cukiernią czy salonem sukien ślubnych, polecimy orkiestrę, dja, czy wybraną atrakcję weselną. U każdej z współpracujących z nami firm uzyskają  Państwo duże rabaty.

 

Wychodząc naprzeciw częstemu zmartwieniu Państwa Młodych jakim jest nocleg dla gości weselnych proponujemy 33 pokoje w naszym Dworze.

 

Warto wiedzieć że:

  • organizując przyjęcie otrzymujesz apartament dla nowożeńców wraz z niespodzianką oraz wydłużoną dobą hotelową do godz. 14.00

  • na życzenie młodej Pary dostarczamy śniadanie do pokoju

  • każda Para Młoda ma zapewnione profesjonalne doradztwo w czasie organizacji przyjęcia

  • dzieci do lat 3 gratis

  • dzieci od 4-10 lat 50% ceny

  • służymy pomocą przy doborze dekoracji florystycznych, wyborze orkiestry czy fotografa

  • organizujemy i doradzamy w temacie atrakcji weselnych

  • oferujemy promocyjne ceny na wynajem pokoi hotelowych

 

W celu uzyskania informacji dotyczących zestawów weselnych i innych szczegółów związanych z organizacją przyjęcia weselnego w naszym Dworze prosimy o kontakt mailowy: dworwapowce@poczta.fm