Wesele w Przemyślu

Bierzesz ślub? Poszukujesz sali weselnej? Dwór Wapowce w Przemyślu to miejsce, którego szukasz. Postaramy się o to, aby ten dzień był dla was wyjątkowy. Doskonałe, romantyczne miejsca na sesje zdjęciową, sala weselna na 240 osób, współpraca z fotografami, cukiernią i orkiestrą. To wszystko w jednym miejscu – Dwór Wapowce. Uroczystość w plenerze? Nie ma problemu. Zadbamy o wszystko, zgodnie z wolą klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły oferty. Dwór Wapowce Przemyśl czeka na Ciebie wraz ze specjalną ofertą dla nowożeńców.
 
 

Przyjęcia weselne

 

Specjalnie dla Państwa proponujemy odpowiednio stworzone do potrzeb Par Młodych zestawy weselne, które zaczynają się już od 175 zł/os. Nasz Szef Kuchni poprzez swoje kulinarne specjały pragnie spełnić Państwa oczekiwania i uświetnić tym samym ten wspaniały dla Was dzień.

Najważniejszy dzień w życiu wymaga odpowiedniej oprawy i aranżacji. Specjalnie dla Was stworzyliśmy romantyczne miejsca na sesję zdjęciową. A legenda głosi że wszyscy Państwo Młodzi, którzy dotkną 500 letniego dębu będą żyć w zgodzie przez długie lata.

Jest to idealne miejsce na niezapomniane uchwycenie tych wyjątkowych chwil w obiektywie aparatu lub kamery.

Na specjalne życzenia przyszłych Par Młodych organizujemy uroczystości ślubne w plenerze. Posiadamy piękny park ze starodrzewiem i 500 letnimi dębami, wiatę ślubną, wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm w przygotowaniu odpowiedniej oprawy i aranżacji waszego ślubu.

Nie tylko Państwo Młodzi lecz również najmłodsi nasi goście są dla nas bardzo ważni. Specjalnie dla nich w naszej ofercie posiadamy plac zabaw oraz wewnętrzną salę zabaw.

 

 

Wychodząc naprzeciw częstemu zmartwieniu Państwa Młodych jakim jest nocleg dla gości weselnych proponujemy 33 pokoje w naszym Dworze.

 

Warto wiedzieć że:

  • organizując przyjęcie otrzymujesz apartament dla nowożeńców wraz z niespodzianką oraz wydłużoną dobą hotelową do godz. 14.00

  • na życzenie młodej Pary dostarczamy śniadanie do pokoju

  • każda Para Młoda ma zapewnione profesjonalne doradztwo w czasie organizacji przyjęcia

  • dzieci do lat 3 gratis

  • dzieci od 4-10 lat 50% ceny

  • służymy pomocą przy doborze dekoracji florystycznych, wyborze orkiestry czy fotografa

  • organizujemy i doradzamy w temacie atrakcji weselnych

  • oferujemy promocyjne ceny na wynajem pokoi hotelowych

 

W celu uzyskania informacji dotyczących zestawów weselnych i innych szczegółów związanych z organizacją przyjęcia weselnego w naszym Dworze prosimy o kontakt mailowy: biuro@dworwapowce.pl

Dwór Wapowce

 

facebook google + twitter youtube

Tel, (16) 671 06 72

recepcja@dworwapowce.pl

biuro@dworwapowce.pl
Wapowce 78 A, 37-700 Przemyśl

TH